Zbliżają się wiosenne promocje!

Szukaj

Dostawa

Czas zamówienia

Przy produktach określony jest szacunkowy czas dostawy. W przypadku zamówienia, termin dostawy jest każdorazowo potwierdzany mailowo (zależy od dnia zamówienia i jego opłacenia). W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: +48 577 383 370 infonietypoweplytki@gmail.com

Dostawa

Zamówione towary dostarczamy za pomocą sprawdzonych firm kurierskich lub przewozowych.  Termin dostawy jest ustalany z klientem (ale pamiętaj - wszystkie firmy przewozowe zastrzegają sobie prawo do 1 dniowego opóźnienia). Kurier ma obowiązek jedynie wyładować towar z samochodu (bez wnoszenia).

  1. W przypadku towarów dostarczonych na paletach należy obejrzeć je z zewnątrz, czy paleta nie posiada zewnętrznych uszkodzeń.
  2. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń prosimy o sporządzenie protokołu szkody.
  3. Klient jest zobowiązany do obejrzenia produktu przed jego użytkowaniem.

Koszt dostawy

Zamówione towary dostarczamy na paletach. Koszt 1 palety to ok. 250zł. Koszt zamówienia zależy od ilości i wagi towaru i jest każdorazowo potwierdzany mailowo. W przypadku bardzo małych zamówień, które należy sprowadzić do Polski z zagranicy, do zamówienia może zostać doliczona opłata logistyczna (ok. 1000zł) o czym Klient zostanie powiadomiony mailowo z prośbą o akceptację.